tel
Catering Bohemia

Asijské vepřové kotletky

5 lžic sójové omáčky, 2 lžíce hoisin omáčky, 2 stroužky utřeného česneku, 1 lžíce medu ,1 lžíce cukru, 2.5cm tlusté kotlety s odřezaným tukem (většinou)

5 lžic sójové omáčky, 2 lžíce hoisin omáčky, 2 stroužky utřeného česneku, 1 lžíce medu ,1 lžíce cukru, 2.5cm tlusté kotlety s odřezaným tukem (většinou)
Jak na to:

Na plechu smíchat dohromady omáčky, česnek, cukr a med. Přidat tam kotlety a dobře je ve všem obalit. Přikrýt je mikrotenovým filmem a vložit do chladničky alespoň na 1 hodinu nebo až na 24hodin.

Předehřát gril v troubě. Vyjmout kotlety a položit je na plech. Uschovat marinádu. Položit kotlety pod gril a grilovat je 4min. Otočit je, polít marinádou a grilovat je dalších 4-7min., nebo až jsou hotové.

Příloha:
Rýže, napařená zelenina.

Catering a cateringová služba

CateringBohemia.cz - cateringová firma pro Vaši společnost a akce

Naše cateringová společnost zajišťuje catering. Cateringová služba na rodinných oslavách, firemních akcích, plesech, sportovních a společenských akcích. Vaše cateringová akce je pro naši společnost radostí a pro Vás BEZ STAROSTÍ!!

Kontaktní formulář

Všechny pole označená je nutné vyplnit pro korektní­ odeslání­ dotazu.

Osobní údaje (zejména jméno, příjmení a adresa, telefonní a elektronický kontakt) zákazníků jsou uchovávány v souladu s platnými zákony ČR.


Poptávky
Olomouc, Karlovy Vary, Zlín, Tábor, Pardubice, Ústí nad Labem, České Budějovice, Ostrava, Jihlava, Brno, Mladá Boleslav, Plzeň, Liberec, Hradec Králové, Chelčice, Sadov, Radějovice, Vlčí, další města
Aktuality

21.01.2012

Catering

Catering Bohemia spolehlivá firma s bohatými zkušenostmi.

Kontakty

E-mail: info@cateringbohemia.cz


Václav Senohrábek

+420 773 880 530

 

Petr Jireček

+420 605 842 740