tel
Catering Bohemia

Asijské vepřové kotletky

5 lžic sójové omáčky, 2 lžíce hoisin omáčky, 2 stroužky utřeného česneku, 1 lžíce medu ,1 lžíce cukru, 2.5cm tlusté kotlety s odřezaným tukem (většinou)

5 lžic sójové omáčky, 2 lžíce hoisin omáčky, 2 stroužky utřeného česneku, 1 lžíce medu ,1 lžíce cukru, 2.5cm tlusté kotlety s odřezaným tukem (většinou)
Jak na to:

Na plechu smíchat dohromady omáčky, česnek, cukr a med. Přidat tam kotlety a dobře je ve všem obalit. Přikrýt je mikrotenovým filmem a vložit do chladničky alespoň na 1 hodinu nebo až na 24hodin.

Předehřát gril v troubě. Vyjmout kotlety a položit je na plech. Uschovat marinádu. Položit kotlety pod gril a grilovat je 4min. Otočit je, polít marinádou a grilovat je dalších 4-7min., nebo až jsou hotové.

Příloha:
Rýže, napařená zelenina.

Catering a cateringová služba

CateringBohemia.cz - cateringová firma pro Vaši společnost a akce

Naše cateringová společnost zajišťuje catering. Cateringová služba na rodinných oslavách, firemních akcích, plesech, sportovních a společenských akcích. Vaše cateringová akce je pro naši společnost radostí a pro Vás BEZ STAROSTÍ!!

Kontaktní formulář

Všechny pole označená je nutné vyplnit pro korektní­ odeslání­ dotazu.

Osobní údaje (zejména jméno, příjmení a adresa, telefonní a elektronický kontakt) zákazníků jsou uchovávány v souladu s platnými zákony ČR.


Poptávky
Tábor, Olomouc, Plzeň, Hradec Králové, Mladá Boleslav, České Budějovice, Karlovy Vary, Zlín, Jihlava, Liberec, Brno, Pardubice, Praha, Ústí nad Labem, Netín, Jasenice, Bohdalice-Pavlovice, Žandov, další města
Aktuality

21.01.2012

Catering

Catering Bohemia spolehlivá firma s bohatými zkušenostmi.

Kontakty

E-mail: info@cateringbohemia.cz


Václav Senohrábek

+420 773 880 530

 

Petr Jireček

+420 605 842 740