tel
Catering Bohemia

Catering Zlín

Catering Zlín cateringové služby Zlín

Zajišťujeme catering a cateringové služby pro rodinné a narozeninové oslavy, svatební hostiny a výročí, bankety a rauty, firemní akce a večírky, plesy, sportovní a společenské akce. Cateringová služba pro konference, semináře, školení, občerstvení na turnaje i prezentace firem včetně coffee break. Naše firma zajišťuje zahradní oslavy, maturitní večírky i promoce - catering Zlín.

Zajišťujeme catering a cateringové služby na rodinných oslavách, firemních akcích, plesech, sportovních a společenských akcích -  catering a cateringová služba Zlín.

» rauty » recepce » bankety » barmanské show » kulinářské show » koktejly » grilování, BBQ » párty stany » svatby » firemní večírky   » dětské oslavy » zahradní párty » narozeninové oslavy » zabijačkové hody » konference, semináře, školení » narozeninové oslavy » konference, semináře, školení » občerstvení na golfové turnaje » sportovní a festivalové akce » prezentace firem » společenské akce » kulturní akce » coffee break » maturitní večírky a promoce » rodinné oslavy a výročí - Zlín

 Využijte služeb naší cateringové firmy Zlín.

Máme mnohaleté zkušenosti s výrobou potravin a umíme najít kvalitu dle Vaší chuti. I při Vaší akci můžete podpořit české producenty a zpracovatele. Věříme, že kvalitní občerstvení je základem každé úspěšné soukromé i firemní akce. Z našich zkušeností víme, že pití a jídlo si hosté pamatují z rautů, gala večerů nebo recepcí nakonec ze všeho nejvíce. Proto si pečlivě vybíráme, s jakými firmami z oblasti gastronomie spolupracujeme. Cateringové služby vyžadují preciznost v každém detailu. Mimořádnou pozornost věnujeme surovinám, ze kterých je výsledný produkt vyroben. Čerstvé a zdravé suroviny jsou zárukou toho, že bude připravená tabule splňovat nejvyšší očekávání nás i našich klientů. Vkusně upravená tabule, usměvavé hostesky a ochotní číšníci potom dotvářejí jedinečnou atmosféru cateringů, na kterých se podílíme.

Jsme schopni zajistit kompletní servis rautu, tzn. že přivezeme stoly, jídlo, pití, kompletně zajistíme obsluhu. Máme zkušenosti a zákazníci vždy byli spokojeni. V letním období pořádáme grilování, tak se na nás můžete obrátit a my se o vše postaráme - cateringové služby a catering Zlín.

Suroviny pečlivě vyrábíme a nabízíme výběr kvalitních českých potravin - špičkové uzeniny, zelenina, pečivo i nápoje.

Catering a cateringové služby

CateringBohemia.cz - cateringová firma pro Vaši společnost a akce

Naše cateringová společnost zajišťuje catering. Cateringová služba na rodinných oslavách, firemních akcích, plesech, sportovních a společenských akcích. Vaše cateringová akce je pro naši společnost radostí a pro Vás BEZ STAROSTÍ!!

Kontaktní formulář

Všechny pole označená je nutné vyplnit pro korektní­ odeslání­ dotazu.

Osobní údaje (zejména jméno, příjmení a adresa, telefonní a elektronický kontakt) zákazníků jsou uchovávány v souladu s platnými zákony ČR.


Poptávky
Pardubice, Praha, Ústí nad Labem, Zlín, Mladá Boleslav, Plzeň, České Budějovice, Znojmo, Liberec, Jihlava, Karlovy Vary, Hradec Králové, Brno, Tábor, Merklín, Sudoměřice u Bechyně, Čechočovice, Jáchymov, další města
Aktuality

21.01.2012

Catering

Catering Bohemia spolehlivá firma s bohatými zkušenostmi.

Kontakty

E-mail: info@cateringbohemia.cz


Václav Senohrábek

+420 773 880 530

 

Petr Jireček

+420 605 842 740