tel
Catering Bohemia

Catering Liberec

Catering Liberec cateringové služby Liberec

Zajišťujeme catering a cateringové služby pro rodinné a narozeninové oslavy, svatební hostiny a výročí, bankety a rauty, firemní akce a večírky, plesy, sportovní a společenské akce. Cateringová služba pro konference, semináře, školení, občerstvení na turnaje i prezentace firem včetně coffee break. Naše firma zajišťuje zahradní oslavy, maturitní večírky i promoce - catering Liberec.

Zajišťujeme catering a cateringové služby na rodinných oslavách, firemních akcích, plesech, sportovních a společenských akcích -  catering a cateringová služba Liberec.

» rauty » recepce » bankety » barmanské show » kulinářské show » koktejly » grilování, BBQ » párty stany » svatby » firemní večírky   » dětské oslavy » zahradní párty » narozeninové oslavy » zabijačkové hody » konference, semináře, školení » narozeninové oslavy » konference, semináře, školení » občerstvení na golfové turnaje » sportovní a festivalové akce » prezentace firem » společenské akce » kulturní akce » coffee break » maturitní večírky a promoce » rodinné oslavy a výročí - Liberec

 Využijte služeb naší cateringové firmy Liberec.

Máme mnohaleté zkušenosti s výrobou potravin a umíme najít kvalitu dle Vaší chuti. I při Vaší akci můžete podpořit české producenty a zpracovatele. Věříme, že kvalitní občerstvení je základem každé úspěšné soukromé i firemní akce. Z našich zkušeností víme, že pití a jídlo si hosté pamatují z rautů, gala večerů nebo recepcí nakonec ze všeho nejvíce. Proto si pečlivě vybíráme, s jakými firmami z oblasti gastronomie spolupracujeme. Cateringové služby vyžadují preciznost v každém detailu. Mimořádnou pozornost věnujeme surovinám, ze kterých je výsledný produkt vyroben. Čerstvé a zdravé suroviny jsou zárukou toho, že bude připravená tabule splňovat nejvyšší očekávání nás i našich klientů. Vkusně upravená tabule, usměvavé hostesky a ochotní číšníci potom dotvářejí jedinečnou atmosféru cateringů, na kterých se podílíme.

Jsme schopni zajistit kompletní servis rautu, tzn. že přivezeme stoly, jídlo, pití, kompletně zajistíme obsluhu. Máme zkušenosti a zákazníci vždy byli spokojeni. V letním období pořádáme grilování, tak se na nás můžete obrátit a my se o vše postaráme - cateringové služby a catering Liberec.

Suroviny pečlivě vyrábíme a nabízíme výběr kvalitních českých potravin - špičkové uzeniny, zelenina, pečivo i nápoje.

Catering a cateringové služby

CateringBohemia.cz - cateringová firma pro Vaši společnost a akce

Naše cateringová společnost zajišťuje catering. Cateringová služba na rodinných oslavách, firemních akcích, plesech, sportovních a společenských akcích. Vaše cateringová akce je pro naši společnost radostí a pro Vás BEZ STAROSTÍ!!

Kontaktní formulář

Všechny pole označená je nutné vyplnit pro korektní­ odeslání­ dotazu.

Osobní údaje (zejména jméno, příjmení a adresa, telefonní a elektronický kontakt) zákazníků jsou uchovávány v souladu s platnými zákony ČR.


Poptávky
Znojmo, Tábor, Olomouc, Brno, Pardubice, Liberec, Zlín, Jihlava, Plzeň, České Budějovice, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Mladá Boleslav, Ostrava, Tuhaň, Hlučín, Lipinka, Kraslice, další města
Aktuality

21.01.2012

Catering

Catering Bohemia spolehlivá firma s bohatými zkušenostmi.

Kontakty

E-mail: info@cateringbohemia.cz


Václav Senohrábek

+420 773 880 530

 

Petr Jireček

+420 605 842 740