tel
Catering Bohemia

Vepřová pečeně bez kosti

2 ks červená cibule
nádivka
100 ml červené víno
300 g mleté hovězí maso
100 ml vývar
6 plátků
bílá veka
1 ks vejce
6 - 8 stroužků
česnek
1 ks malá cibule
70 g slanina bez kůže
1 - 2 lžiček sardelová pasta

Postup přípravy receptu

Plátky masa očistíme, naklepeme, potřeme olejem, z obou stran osolíme, opepříme a necháme v chladu odležet. Červenou cibuli oloupeme a nakrájíme na silné kroužky.

Mezitím si připravíme si nádivku. Cibuli a česnek oloupeme a jemně usekáme. Slaninu nakrájíme na kostičky a plátky veky namočíme do vývaru. Na pánvi rozškvaříme slaninu, na které necháme zesklovatět cibulku a česnek. Přidáme mleté maso a směs za stálého míchání restujeme asi 5 minut. Jakmile maso pustí šťávu, přilijeme víno, zakryjeme pokličkou a zvolna dusíme tak dlouho, dokud se tekutina neodpaří. Vychladlou masovou směs ochutíme sardelovou pastou a spolu s vejcem a namočenou vekou vše propracujeme v hladkou nádivku.

Odleželé plátky masa naplníme nádivkou, spojíme jehlami a z obou stran zprudka opečeme na oleji. Orestované kapsy i s výpekem vložíme do pekáčku vyloženého cibulí. Vše podlijeme malým množstvím vývaru a v předehřáté troubě pečeme dorůžova. Během pečení maso občas přeléváme výpekem.

Nadívané vepřové kapsy pečené na cibuli podáváme s opečenými nebo vařenými bramborami a zeleninovým salátem.

Catering a cateringová služba

CateringBohemia.cz - cateringová firma pro Vaši společnost a akce

Naše cateringová společnost zajišťuje catering. Cateringová služba na rodinných oslavách, firemních akcích, plesech, sportovních a společenských akcích. Vaše cateringová akce je pro naši společnost radostí a pro Vás BEZ STAROSTÍ!!

Kontaktní formulář

Všechny pole označená je nutné vyplnit pro korektní­ odeslání­ dotazu.

Osobní údaje (zejména jméno, příjmení a adresa, telefonní a elektronický kontakt) zákazníků jsou uchovávány v souladu s platnými zákony ČR.


Poptávky
Pardubice, Mladá Boleslav, Tábor, Olomouc, Plzeň, Liberec, Praha, Hradec Králové, České Budějovice, Zlín, Znojmo, Karlovy Vary, Ostrava, Jihlava, Chlumčany, Bratřínov, Božičany, Zadní Střítež, další města
Aktuality

21.01.2012

Catering

Catering Bohemia spolehlivá firma s bohatými zkušenostmi.

Kontakty

E-mail: info@cateringbohemia.cz


Václav Senohrábek

+420 773 880 530

 

Petr Jireček

+420 605 842 740