tel
Catering Bohemia

Svíčkové řezy s žampióny a karotkou

Suroviny:

svíčková, žampióny, cibule, škrobová moučka, anglická slanina, domácí uzená slanina, sůl, drcený kmín, steakový pepř, slunečnicový olej, karotka, citrónová šťáva, cukr krupice

Postup:

Cca 3cm plátky svíčkové opepříme a potřeme slunečnicovým olejem. Necháme minimálně 8 hod. uležet. Pak obalíme uzenou slaninou a fixujeme potravinářským motouzem(viz foto).
Plátky anglické orestujeme na pánvi dokřupava, vyjmeme, přidáme nakrájenou cibuli, necháme zesklovatět, vložíme na čtvrtky nakrájené oloupané žampióny, steakový pepř, osolíme, okmínujeme, mírně podlijeme horkou vodou a dusíme. Zalijeme v troše vody rozšlehanou škrobovou moučku, krátce povaříme a odstavíme. Žampióny vyjmeme a omáčku rozmixujeme ponorným mixérem.
V rozpáleném slunečnicovém oleji řezy opečeme z obou stran cca 3-4 minuty na každé straně (odvislé od kvality masa, síly steaku, kvalitní pánve). Poté maso vyjmeme a uchováme v teple.
Karotku nakrájíme na nudličky a spaříme horkou vodou.
Do pánvičky nalijeme šťávu z citrónu, přidáme cukr, za stálého míchání redukujeme a když začne směs houstnout, přidáme karotku, prohřejeme a dáme na opečenou anglickou.

Catering a cateringová služba

CateringBohemia.cz - cateringová firma pro Vaši společnost a akce

Naše cateringová společnost zajišťuje catering. Cateringová služba na rodinných oslavách, firemních akcích, plesech, sportovních a společenských akcích. Vaše cateringová akce je pro naši společnost radostí a pro Vás BEZ STAROSTÍ!!

Kontaktní formulář

Všechny pole označená je nutné vyplnit pro korektní­ odeslání­ dotazu.

Osobní údaje (zejména jméno, příjmení a adresa, telefonní a elektronický kontakt) zákazníků jsou uchovávány v souladu s platnými zákony ČR.


Poptávky
Mladá Boleslav, Pardubice, Plzeň, Karlovy Vary, Ostrava, Ústí nad Labem, Hradec Králové, Znojmo, Praha, Tábor, Liberec, Brno, České Budějovice, Olomouc, Ostrovec-Lhotka, Pozďatín, Věcov, Hrušovany nad Jevišovkou, další města
Aktuality

21.01.2012

Catering

Catering Bohemia spolehlivá firma s bohatými zkušenostmi.

Kontakty

E-mail: info@cateringbohemia.cz


Václav Senohrábek

+420 773 880 530

 

Petr Jireček

+420 605 842 740